Rental income
$31,269K
Other operating
interest
$255K
Total revenue
$31,524K
Net income
$2,548K
Total expenses
$22,134K
Total other income
(expense)
-$6,842K
Interest and other
income, net
$3K
Depreciation and
amortization
$10,657K
Property operating
$6,369K
General and
administrative
$5,108K
Interest expense
$6,799K
Loss on sale of real
estate assets
-$46K
Back