Net loss
-$6,300,540
(-34.14%↓ Y/Y)
Interest income
$461,275
(145.56%↑ Y/Y)
Loss from operations
-$6,725,330
(-37.10%↓ Y/Y)
Net sales
$29,167
(27.27%↑ Y/Y)
Gain (loss) on
disposal of property and...
-$36,409
(-226.42%↓ Y/Y)
Other expense
-$76
(-100.04%↓ Y/Y)
Total cost and expense
$6,754,497
(37.06%↑ Y/Y)
Research and development
$3,490,295
(12.98%↑ Y/Y)
General and
administrative
$3,262,866
(77.61%↑ Y/Y)
Cost of sales
$1,336
(-34.12%↓ Y/Y)
Back